محل تبلیغات شما
امروز صبح که برای اداره می رفتم برگ های پاییزی درخت خرمالو روی موزایک ریخته بودند با خودم گفتم این می تواند برای ذهن من و ذهن خانم خانه تهدیدی باشد و نیز فرصتی ،تهدید از این رو که پشت سر هم باید برگ را جمع کرد و جارو زد و چقدر بد است این برگ های خرمالو که اینگونه ما را اذیت می کنند و حیاط خانه را نامنظم و کثیف ، و با نگاهی دیگر می توان گفت که این برگ های پاییزی درخت خرمالو چقد جالب و زیبایند و قتی بر پهنه ی موزائیک حیاط خانه می ریزند تابلویی نقاشی از برگ های زرد پایییزی را ترسیم می کنند چقد ر به چشمان ما زیبایی می بخشند و چه زیبا هستند با تغییر نگاه تهدید را بعه فرصت تبدیل می کنیم و از چیزی که می رفت ذهن و فکر ما را مشغول به منفی بافی در باره آن کند ولی ذهن و چشممان را مزین به زیبایی کرد و چه چیزی بهتر ازاین می تواند به ما زیستن خوب و حیات طیبه را بیاموزد این یعنی باور عاشقانه این یعنی توجه و تمرکز که اگر مثبت باشد به صورت مثبت در زندگی ما گسترده و فراوان می شود و اگر منفی باشد نیز به همان منوال در ذهن و زیستن ما جاری و ساری و فراوان و گسترده می شود .

مشاعره حافظ با صائب تبریزی و شهریار و یک شاعر با شعور

شعری به ظرافت عشق

معمولی باشیم؛ این یعنی همان خوشبختی و موفقیت

ذهن ,برگ ,های ,فراوان ,خرمالو ,خانه ,برگ های ,می شود ,ذهن و ,توجه و ,و تمرکز

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

llafkaablowav آسمان آبی ساعت مچی مردانه ارزان Michelle's collection خدمات عالی بیمه ثالث ،بدنه،عمر،مسولیت،آتشسوزی (تمام قسط حتی باکارت یارانه)   David's site اریا مقاله provqueperdia عاشقان مولا